Vilistlased

2016/17. õppeaasta
96. lend
Grete Ehatäht
Kätlin Kivit
Silver Koemets
Kersti Riit
Merily Siirak
Madis Sillaots
Klassijuhataja: Anneli MANGLUS

 

 

 

 


2015/2016. õppeaasta
95. lend
Kairi Linnupuu
Joonas Murnek
Karl-Sander Orav
Sandra Orav
Lauri Saar
Tauno Visor
Klassijuhataja: Silvi ABOLKALN

 

 

 

 


2014/2015. õppeaasta
94. lend
Kairi Peetersoo
Kaisa Pinka
Reimo Saar
Janne Salkovski
Klassijuhataja: Kaja HASS

 

 

 

 

 


2013/2014. õppeaasta
93. lend
Maarja Brunn
Airo Hass
Saido Hõbemäe
Emily Lepp
Jaak Rigor Maidla
Maido Mägi
Silja Paas
Ragne Rasin
Merit Sillaots
Lauri Utsar
Rauno Visor
Kristi Vister
Klassijuhataja: Kaidi KUŠKIS

 


2012/2013. õppeaasta
92. lend
Martin Burenko
Elen Liigus – lõpetas kiitusega
Geimo Saar
Klassijuhataja: Aili KIIDLI

 

 

 

 

 


2011/2012. õppeaasta
91. lend
Kristel Aria
Urmas Kivit
Laura Sillaots
Ats Uhek
Reelika Viitak
Merli Virki
Klassijuhataja: Lea ABOLKALN

 

 

 

 


2010/2011. õppeaasta
90. lend
Urmo Kivit
Endi Laidsalu
Kalle Padar
Kristel Paju
Rain Viitak
Raivo Viitak
Klassijuhataja: Aili KIIDLI

 

 

 

 


2009/2010. õppeaasta
89. lend
Sander Aria
Ingela Burenko
Martin Järv
Jane Kiisler
Mihkel Marks
Mairo Murnek
Egle Orav
Marten Orav
Karoliina Purga
Maria Põldsalu
Kerli Saar
Uku Uhek
Rene Ämarik
Klassijuhataja: Evelyn TAMM

 


2008/2009. õppeaasta
88. lend
Kevin Birkavs
Laura Jaansoo
Siim Maidla
Jaana Marks
Silver Murnek
Leila Muru
Ermo Uibu
Raili Viitak
Klassijuhataja: Kädi AGU

 

 

 

 


2007/2008. õppeaasta
87. lend
Kärt Abolkaln
Inna Burenko
Risto Kähr
Kadi Laidsalu
Enelin Paistu
Merily Pedosk
Diana Puna
Kalmer Toomsalu
Külli Vassiljeva
Klassijuhataja: Kaidi KUŠKIS

 

 

 

 


2006/2007. õppeaasta
86. lend
Helena Jegorov
Mihkel Laursoo
Vallo Leeduks
Artur Maksimov
Margit Mäesalu
Martin Mäesalu
Mariola Niglas
Timo Oja
Meelis Pallon
Mario Printsmann
Risto Ratt
Mihkel Rehkli
Evelin Uglina
Klassijuhataja: Lea ABOLKALN

 


2005/2006. õppeaasta
85. lend
Jüri Aaste
Marju Aaste
Maiken Hummal
Aimar Hütt
Maarja Kuldkepp – lõpetas kiitusega
Helen Linnomägi
Jane Rosenberg
Kirsika Tammisaar
Silver Toomsalu
Klassijuhataja: Ene VILIPUU

 

 

 


2004/2005. õppeaasta
84. lend
Relika Ani
Ingrid Burenko
Epp Elbrecht
Andres Elken – lõpetas kiitusega
Kadri Elken
Jorma Kattai
Reio Kattai
Kaarel Kirst
Kadri Lehepuu – lõpetas kiitusega
Tiina Moora
Liina Ranne
Rinaldo Rosenberg
Reiko Sammul
Marili Sarap
Reivo Siirak
Kerli Suslova
Kersti Vassiljeva
Triinu Vister
Klassijuhataja: Evelyn TAMM


2003/2004. õppeaasta
83. lend
Aarne Aleksandrov
Mikko Hämarmets
Silver Kuldkepp
Ivo Käärt
Rimmo Lass
Silver Liivson
Tarmo Saar
Tarvo Saar
Kaili Saaremets
Dagmar Taul
Ragne Taul
Eleri Vaine
Jaan Viitak
Eero Viitkar
Klassijuhataja: Imre ARRO

 

 


2002/2003. õppeaasta
82. lend
Reimo Ani – lõpetas kiitusega
Tiit Elbrecht
Ahti Hass
Margo Hämarmets
Kaido Kuškis
Väino Liivson
Anu Pallon
Kadri Vene
Klassijuhataja: Ludmilla RAUD

 

 

 

 


2001/2002. õppeaasta
81. lend
Kristjan Annerviik
Olga Golosova
Tiit Jaakson
Karel Jõgiaas
Kaius Kiidli
Reelika Kõiv
Kimmo Känd
Reet Pallon
Riina Pallon
Heiko Saaremets
Klassijuhataja: Lea ABOLKALN

 

 

 


2000/2001. õppeaasta
80. lend
Kaido Kalamees
Karin Karolin
Krista Kaseorg
Kaido Koppel
Siim Simson
Merili Varol
Monika Viitak
Krisly Vister
Klassijuhatajad: Evelyn TAMM ja
Lea TÜRK

 

 

 


1999/2000. õppeaasta
79. lend
Devy Einer
Arno Golosov
Ainar Hass
Kersti Liivson
Indrek Lillepeska
Marti Printsmann
Taavi Saukkonen
Klassijuhataja: Evelyn TAMM

 

 

 

 


1998/99. õppeaasta
78. lend
Ringa Aleksandrova
Airi Böning
Kerti Kuškis
Kätlin Kõpp
Janek Lillepeska
Merle Uibopuu
Monika Vister
Klassijuhataja: Gerta VISTER

 

 

 

 


1997/98. õppeaasta
77. lend
Marilys Hämarmets – lõpetas kiitusega
Kaidi Kotselainen
Katrin Mõisavald
Meelis Planken
Marika Smirnova
Raile Tetlova
Keidi Toomberg
Lennar Vijar
Andra Vister
Siiri Uglina
Klassijuhataja: Lea ABOLKALN

 

 

 

 


1996/97. õppeaasta
76. lend
Maarika Kangro
Kaja (Lehepuu) Hass
Kristi Liivson
Kerli Metelitsa
Rando Tiido
Indrek Pallon
Üve (Vilipuu) Kopli
Priit Saarniit
Katrin Pukk
Klassijuhataja: Ludmilla RAUD

 

 

 

 


1995/96. õppeaasta
75. lend
Iko Aas
Arvo Golosov
Allan Hass
Priit Kudu
Kaire Kuškis
Elmo Laidsalu
Maarek Planken
Margo Printsmann
Liana Vijar
Vaiko Vilipuu
Klassijuhataja: Kaidi VISTER

 

 

 


1994/95. õppeaasta
74. lend
Imre Arro
Kea Borgmann
Kalmer Lehepuu
Tauno Peedu
Helen Pinka
Giia (Tetlova) Timpson
Klassijuhataja: Ene VILIPUU

 

 

 

 


1993/94. õppeaasta
73. lend
Meelike Evart
Heli Järv
Moonika Laidsalu
Annika Pedak
Tiina Rohtla
Reelika Sakk
Ilmar Veidenberg
Klassijuhatajad: Evelyn TAMM ja
Aili LEESAR (KIIDLI)

 

 

 


1992/93. õppeaasta
72. lend
Ivo Aas
Kristo Ausmees
Ave Hass
Janek Järvi
Maire Klimov
Kaidi Kuškis – lõpetas kiitusega
Jüri Meier
Janne Palumäe
Carmen Raudsepp
Aivar Uibopuu
Kaja Vetka
Klassijuhataja: Aili LEESAR (KIIDLI)

 


1991/92. õppeaasta
71. lend
Arne Hass
Eero Jaska
Marge Järvi
Argo Riik
Riina Rimmel
Silver Sarapuu
Mati Siitam
Ellen Vaine
Valev Visor
Klassijuhataja: Ene VILIPUU

 

 

 


1990/91. õppeaasta
70. lend
Angela Ehatäht
Anneli Jänes
Jaanika Kangro
Kaido Keernik
Anneli Laidsalu
Liia Mägi
Enn Pinka
Aimar Sakk
Klassijuhataja: Ludmilla RAUD

 

 

 


1989/90. õppeaasta
69. lend
Tony Einer
Evelin Jänes
Jaanus Kivaste
Valli (Kotselainen) Sibul
Maarika Meier
Aivo Rebane
Kersti Toomsalu
Klassijuhataja: Ester SAKK

 

 

 

 


1988/89. õppeaasta
68. lend
Silvi Eering
Janek Laidsalu
Merle Muru
Laivi Mägi
Agnes Pinka
Ene Taul
Tiina (Tõnisson) Virki
Ester Täks
Elve Vaine
Terje Villemson
Klassijuhataja: Lea ABOLKALN

 


1987/88. õppeaasta
67. lend
Tarvo Järv
Kadri Kase
Andres Ottender
Helina Pedak
Maarika Planken
Vladimir Pärson
Marje (Siitam) Rebane
Taavi Veidenberg
Taivo Villemson
Erki Vister
Klassijuhataja: Aire PUUSEPP

 

 


1986/87. õppeaasta
66. lend
Hannes Ehatäht
Anu (Elbrecht) Vijar
Kert Ilula
Annika (Kotselainen) Marks
Veiko Mägi
Janek Paluoja
Kersti (Pehk) Aas
Raivo Simson
Tuuli (Tadolder) Ilula
Riho Viitak
Maike (Visor) Sillaots
Evelyn Vister
Klassijuhataja: Asta VIHER

 


1985/86. õppeaasta
65. lend
Hennar Aid
Katrin Elbrecht
Illar Kaiv
Katre Kõrgesaar
Rein Leesment
Ain Lepp
Jaan Marks
Maila Muru
Ly Mägi
Tõnu Pill
Varje Riitsaar
Eerika Vijar
Raine (Visor) Kaseorg
Klassijuhataja: Lea ABOLKALN


1984/85. õppeaasta
64. lend
Jaanus Kase
Külliki (Kotselainen) Jegorov
Margus Lutt
Anneli (Mõttus) Uibu
Signe Ottender
Sven Saarniit
Vaido Vaher
Jaak Veidenberg
Klassijuhataja: Ludmilla RAUD

 

 

 


1983/84. õppeaasta
63. lend
Toomas Asten
Vahur Kiivit
Ants (Kolju) Kasler
Lagle Linnomägi
Külli Mumm
Kersti (Raap) Pallon
Eva Raud – lõpetas kiitusega
Kenno Raudsepp
Merle Riitsaar
Terje Siland
Mirje (Viitak) Jürgenson
Urve Viitkar
Merike (Vister) Unger
Klassijuhataja: Marie VEIDENBERG


1982/83. õppeaasta
62. lend
Ülar Aid
Georg Goldobin
Külli Heldemaa
Jaak Jentson
Piia (Käsk) Peterson
Ainika Kürsa
Mati Lutt
Maire Marks
Ly Meister
Riho Mets
Elle Ollin
Pille Pill
Marika Sillaots
Thea Tamberg
Rena (Tamberg) Visor
Merike (Täks) Kaiv
Elle (Visor) Elken
Vaimar Visor
Klassijuhataja: Kaie RÄÄK (AAB)


1981/82. õppeaasta
61. lend
Eive Kabel
Eldur Kaiv
Kairi Kõrgesaar
Taimi (Mosin) Lilloja
Aivo Simson
Tarmo Siland
Peeter Sillaots
Sirli Toomberg
Jelena Zahharova
Enno Vijar
Marve (Visor) Rosenberg
Klassijuhataja: Raili VISTER

 

 


1980/81. õppeaasta
60. lend
Sirja Gorovaja
Guido Kabel
Eve Kaste
Piret (Käsk) Kuldkepp
Riina Mägi
Milli (Ojaääre) Puust
Varje (Pohlov) Saarmäe
Arne Rimmel
Tarmo Saarmäe
Inga Veeremaa
Holger Viitak
Klassijuhataja: Asta VIHER


1979/80. õppeaasta
59. lend
Marju Aid
Margus Gaver
Leo Kaiv
Kaja (Käsper) Audo
Krista (Ojaääre) Villem
Verner Raap
Riho Ratt
Margus Tee
Laine Tellmann
Ene (Viitkar) Liigus
Vilve (Vissor) Miil
Klassijuhataja: Ludmilla RAUD

 


1978/79. õppeaasta
58. lend
Rein Ani
Enn Elbrecht
Džintra (Gorovaja) Koppel
Kai (Hansen) Vainamäe
Ants Jentson
Pille (Käsk) Valner
Tõnu Kürsa
Eda Ollin
Andrus Pohlov
Karin (Raudsepp) Kase
Rein Rüüsak
Sirje (Sipelgas) Riivald
Meelis Tadolder
Kaido Tamberg
Aare Tilk
Heiki Veidemann
Aime Vister
Vahur Vister
Klassijuhataja: Marie VEIDENBERG


1977/78. õppeaasta
57. lend
Kalle Härm
Margus Laursoo
Olev Linde
Kuldar Mõttus
Toivo Siirak
Toivo Simson
Andres Tamm
Ly Veeremaa
Egor Viitak
Tiiu Viitkar
Kalev Väliste
Viljar Väliste
Klassijuhataja: Aita SULENGO

 


1976/77. õppeaasta
56. lend
Kalle Ahtma
Aleksander Gorovoi
Ilme Hanni
Jüri Jentson
Urut Kersalu
Jüri Koha
Eha Lillemets
Virge Mets – lõpetas kiitusega
Eve (Metus) Laasik
Tarmo Mosin
Milje (Mõttus) Roos
Marianne (Mägi) Potopp
Reeda (Peterson) Olesk
Senta (Põldma) Sula
Reet (Raidal) Saarep
Arvi Sakhov
Marianne Sarv
Valli (Tadolder) Nagel
Heiki Trumm
Kalle Vister
Klassijuhataja: Aino KRONBERG


1975/76. õppeaasta
55. lend
Maire Aldur
Helve Hanni
Eda (Mõisavald) Vene
Raivo Mägi
Elle Mändmets
Meelis Mölder
August Paju
Erja (Priks) Liivson
Heiki Rasin
Mare (Sipelgas) Taar
Aimi Säks
Andres Virkus
Klassijuhataja: Aino KRONBERG

 


1974/75. õppeaasta
54. lend
Lea Ani
Kaie Hanni
Heli (Jentson) Põldsalu
Inta Kaas
Urmas Kiivit
Aavo Kronberg
Taimi (Kägo) Holm
Rein Oikimus
Tõnis Türk
Helve Veidenberg
Helga Viitkar
Raivo Vister
Klassijuhataja: Ludmilla RAUD

 


1973/74. õppeaasta
53. lend
Jaan Allilender
Tiiu Jaakson
Helve (Kägo) Vetik
Külli Kürsa
Aare Lavin
Vaima Lillemets
Ene (Linde) Uusmets
Henn Linnamägi
Mare Mõttus
Helgur Mändmets
Iira Pohlov
Vahur Printsmann
Ester Rauks
Ilme Ruusmaa
Anne (Savi) Kudu
Innar Vister
Klassijuhataja: Marie VEIDENBERG


1972/73. õppeaasta
52. lend
Ilmar Hurt
Mari (Kase) Meren
Peeter Kersalu
Marju Kõivuste
Aime Kägo
Helle (Käsk) Vijar
Silvi Mõisavald
Tiit Mägiveer
Raavo Oldja
Evi Ollin
Aili (Trumm) Kuškis
Ellen (Viitkar) Kamm
Klassijuhataja: Heljo KASE

 


1971/72. õppeaasta
51. lend
Marika (Laursoo) Kalkun
Urve Mägi
Riho Oldja
Sirje Ollin
Sirje (Põldma) Kesküla
Maire (Saarmäe) Kasemaa
Aivar Solom
Jaak Tamm
Enna (Tartov) Tsarjov
Liia Tartov
Enn Viitkar
Maaja (Vister) Uibopuu
Klassijuhataja: Kalju KULL

 

 


1970/71. õppeaasta
50. lend
Lilli Aldur
Ester (Hütt) Sakk
Anne Jaakson
Juta Kase
Tamara Metelitsa
Evi Mosin
Maimu Mosin
Riina (Mägiveer) Talvik
Hans Mölder
Malle Oikimus
Riho Oldja
Mati Printsmann
Linda Savi
Kalev Türk
Leo Varblane
Toomas Veidenberg
Eha (Viitkar) Mäenurm
Klassijuhataja: Heljo KASE


1969/70. õppeaasta
49. lend
Ivo Liiband
Merike Mihkelson – lõpetas kiitusega
Peeter Mäe
Maie (Napritson) Aaste
Helje (Pussak) Lipp
Maret Rauks
Silvi Rull
Eha (Sipelgas) Jaaksoo
Laine (Solom) Maasik
Aili Säks
Malle Tamm – lõpetas kiitusega
Jaan Torrim
Ants Vister
Rein Vister
Klassijuhataja: Marie VEIDENBERG


1968/69. õppeaasta
48. lend
Elli Altin
Lille Gaver
Toomas Kase
Harri Lavin
Arvo Linde
Üllar Mölder
Tiiu Otlot
Elle Pehk
Silvi Pinka
Ene (Planken) Jänes
Sirje Romanovits
Vaike (Tugi) Riik
Eda (Vene) Niitee
Urmas Vijar
Tõnis Vister
Klassijuhataja: Saima KÜBARSEPP


1967/68. õppeaasta
47. lend
Elmar Aab
Heldur Allik
Rene Einer
Volli Elbrecht
Ivar Lindepuu
Urve (Mäesalu) Talvoja
Rein Napritson
Eda Oikimus
Tiiu Saamel
Astra (Säks) Pern
Leili Tamm
Enn Toomberg
Raimond Tugi
Ursula Vijar
Klassijuhataja: Kalju KULL


1966/67. õppeaasta
46. lend
Evi (Altin) Piirsalu
Loreida August
Rein Bubert
Hillar Härmaorg
Väino Jaska
Almi-Adena (Kase) Eesmaa
Eha Kokamägi
Urve Kronberg – lõpetas kiitusega
Agu Kurn
Marju Käsper
Siivi Pehk
Raul Sarapuu
Milli (Solom) Niitee
Milvi Stalfeld
Heldi (Suhova) Vaher
Vaiki (Vender) Elbrecht – lõpetas kiitusega
Valdek Vene
Eevi (Vister) Kolukanova
Ülle Vister
Klassijuhataja: Heljo KASE


1965/66. õppeaasta
45. lend
Elli Aruväli
Maie Ehatäht
Lehte Jõelaid
Leo Karolin
Luule (Kase) Torim
Silvi (Kasepuu) Põder
Sirje Kronberg
Aini Leesment
Virve Lehepuu
Helve (Mäesalu) Jõekalda
Virve Oikimus
Lea (Paul) Laarmaa
Lille Pehk
Kaja Rannamägi
Enn Sarv
Lembit Tamm
Voldemar Toomberg
Klassijuhataja: Marie VEIDENBERG


1964/65. õppeaasta
44. lend
Enn Aab
Inge (Ilisson) Kamenik
Vello Jaska
Evi Kase
Ilmar Kasepuu
Urve Kokamägi
Ülo Kokamägi
Helve Lehepuu
Elmo Muru
Juhan Napritson
Arno Oikimus
Milvi Oldja
Heino Pinka
Ilmar Pinka
Maire Savi
Ago Soots
Ülo Terask
Milvi (Varol) Kallas
Klassijuhataja: Maie SIMM


1963/64. õppeaasta
43. lend
Eevi Aab
Alma Bubert
Eedi Elbrecht
Karl Elbrecht
Mare (Ilisson) Siitam
Leili (Kasepuu) Soovere
Ivi Mäesalu
Aare Mägiveer
Virve Napritson
Endel Oikimus
Tiiu Oja
Ülo Palumäe
Ilme (Potari) Kaseorg
Õie (Saarmäe) Dreimann
Aime Sarapuu
Arno Sarapuu
Tiia (Savisaar) Aart
Vilvi Säks
Merju Teiter
Maie Varol
Erich Vister
Klassijuhataja: Saima KÜBARSEPP


1962/63. õppeaasta
42. lend
Viive Kardin
Rein Kond
Laine Koop
Maie Kurg
Linda Meier
Anne Mooses
Ants Muru
Ester Paabus
Helju Palumäe
Maie Paul
Raimu Ratt
Vaike (Saamel) Pullinen
Laine Savi
Kalle Savisaar
Klassijuhataja: Ants KOONIK


1961/62. õppeaasta
41. lend
Jaak Ehatäht
Heldur Karro
Enn Kauber
Rein Kokamägi
Inge (Lindepuu) Kamenik
Eevi Paru
Meeta Rull
Asta (Saamel) Neimnet
Elvi (Stahlfeldt) Schenkmann
Sirje Säks
Neeme Taal
Kalev Tammaru
Klassijuhataja: Marie VEIDENBERG


1960/61. õppeaasta
40. lend
Jaak Ehatäht
Heldur Karro
Inge (Lindepuu) Kamenik
Arno Napritson
Anne Paul
Asta (Saamel) Neimnet
Sirje Säks
Neeme Taal
Kalev Tammaru
Klassijuhataja: Marie VEIDENBERG


1959/60. õppeaasta
39. lend
Eino Altin
Helgi Asten
Ülo Henberg
Liia (Hirvonen) Kersalu
Enn Kauber
Juhan Ojamets
Marju (Pill) Illaste
Jaak Põldma
Meeta Rull
Heino Sarapuu
Ants Sarv
Raja Ukleikina
Ilmar Valgepea
Jaan Varol
Enn Vijar
Klassijuhataja: Saima PARVOSTE (KÜBARSEPP)


1958/59. õppeaasta
38. lend
Elvi Eifel
Tõnis Järv
Märt Mooses
Tiiu Mõttus
Luule Mändmets
Jaan Pehk
Aavo Veidenberg
Ants Veidenberg
Maret (Vesik) Kukk
Klassijuhataja: Lilian KIVI

 

 

1957/58. õppeaasta
37. lend
Tiiu (Hermann) Ritsberg
Helju (Mürk) Savi
Ene (Oja) Maiste
Laine (Oja) Hurt
Heli Ratt
Klassijuhataja: ?


1956/57. õppeaasta
36. lend
Asta Allik
Maie Kase
Heino Meier
Maie Mooses
Hubert Muru
Ida Ojaäär
Aado Soots
Rein Tire
Aino Toomberg
Linda Vard
Evi Vister
Klassijuhataja: ?


1955/56. õppeaasta
35. lend
Mari Aaste
Ina Aaten
Tiiu Kase
Aino Kurn
Jüri Käsk
Maie Laagus
Ants Loit
Enno Ojamets
Helle Pauska
Mare Pikkov
Jüri Põldma
Arvo Toomberg
Asta Sarapuu
Maia Savi
Leili Sarv
Aksel Viitak
Klassijuhataja: Õie HALJASTE


1954/55. õppeaasta
34. lend
Rein Ehatäht
Heldur Henberg
Arno Hermann
Arnold Kohv
Valli Kull
Ilme (Oja) Metus
Leo Palumäe
Hugo Pikkov
Rein Põldma
Tiiu (Põldma) Sein
Maie Senter
Aksel Viitak
Urve Voika
Klassijuhataja: Paul TAMM


1953/54. õppeaasta
33. lend
Aino (Allilender) Kõrgesaar
Harand Kase
Mihkel Kevvai
Aili Mändmets
Ilme (Oja) Metus
Saima (Palumäe) Laurson
Maimu Priks
Vello Printsmann
Hilja Savi
Aari Senter
Enn Vernik
Enn Vister
Klassijuhataja: Heljo MAIDLA (SIIL)


1952/53. õppeaasta
32. lend
Heli-Milvi (Orav) Aunap
Laine Ehatäht
Olga (Gaver) Lilleste
Aino (Ilisson) Põldma
Mall (Ilisson) Leinus
Virve (Järv) Lutsar
Õie (Järv) Vesik
Aliide Kohv
Silvi (Lang) Paju
Aime Linde
Eino Matsalu
Ilme Ojamets
Elli (Põldma) Raudsepp
Eva (Sibul) Leek
Avo Soots
Ille Toomberg
Viive Vender
Mati Viirpalu
Ilme (Viitak) Pedosson, Jaani t
Ilme Viitak, Johani t
Klassijuhataja: Paul TAMM


1951/52. õppeaasta
31. lend
Elvi Hermann
Laine Palumaa
Aino Palumäe
Laine Palumäe
Vaike (Pill) Sillaots
Aino (Saks) Vurro
Sulev Tammaru
Virve (Veeremaa) Mägi
Klassijuhataja: Lilli AAN


1950/51. õppeaasta
30. lend
Maimo Erdfeldt
Ilvi (Ilus) Lang
Väino Ilus
Vello Kokamägi
Linda (Kull) Hunt
Maie Käsk
Asta-Aide Palumaa
Ille (Põldma) Rüüsak
Laine Soots – lõpetas kiitusega
Maie Tõrvand – lõpetas kiitusega
Iiri Umlas
Aime (Viirpalu) Miil
Vello Vister
Klassijuhataja: Astrid MILLISTE (KOKAMÄGI)


1949/50. õppeaasta
29. lend
Harald Haidla
Ilme Kukk
Vaike Kull
Aino (Mooses) Purtsak
Jaan Mooses
Maie (Muru) Vister
Arno Niinelo
Johannes Noormägi
Laine Palumäe
Liivi (Põldmaa) Tõemets
Helga (Tammeväli) Ainvere
Hilja (Tomson) Tilk
Elvi Toome
Heldi Tõrvand
Karl Veidemann
Asta Viitak
Klassijuhataja: Salme MOOSES


1948/49. õppeaasta
28. lend
Aret Haidla
Ruth Hints
Silvi Jaanus – lõpetas kiitusega
Heldi (Lännik) Kodar
Martinson
Maimu Mooses
Lea (Murumets) Anderson
Karl Mölder
Milvi Palumäe
Aime Veeremaa
Alvi Veidemann
Karl Viitak
Voldemar Vister
Koolijuhataja: Miralda JÄRV


1947/48. õppeaasta
27. lend
Aino Hermann
Laine (Järv) Sikk
Ants Kiisler
Astrid Käsper
A. Malling
Helmi Ojaääre
Hengo Ottas
Hilja Palumäe
Erna (Pehk) Salu
Milvi (Pilk) Kõdar
August Tammeväli
L. Veidemann
Koolijuhataja: Miralda JÄRV


1946/47. õppeaasta
26. lend
Elina (Hirvonen) Aab
Jaan Kond
Elvi (Käsper) Lillemets
Aide Mooses
Maimu (Mooses) Luik
Maret (Ottas) Merila
Leili (Priks) Viitak
Elmar Savi
Enn Sokk
Jüri Tadolder
Magda (Till) Karu
Hugo Vister
Koolijuhataja: Miralda JÄRV


1945/46. õppeaasta
25. lend
Evald Veidenberg
Harri Veidenberg
Koolijuhataja: Ella JOASOO

 

 

 

 

 


1944/45. õppeaasta
24. lend
Meeta (Aader) Tellman
Leida Allman
Asta (Järvson) Niinepuu
Hilja (Niinelo) Ahtma
Anni Pilk
Erna Pootsman
Linda (Suur) Tadolder
Leo Tammeväli
Helju (Veidenberg) Tamm
Koolijuhataja: Ain EENMAA


1942/43. õppeaasta
22. lend
Arnold Allilender
Aino Allmann
Leida Allmann
Vaike (Darsch) Vister
August Pehk
Linda Pehk
Peeter Puidet
Senni Pärtma
Asta (Sarv) Mandre
Helga Tadolder
Karl Veevers
Veronika (Vesik) Lavin – lõpetas kiitusega
Ida (Viitak) Mõttus
Liidi Viitak
Koolijuhataja: Karl METS


1941/42. õppeaasta
21. lend
Leida (Toome) Eensoo
Koolijuhataja: Karl METS


1940/41. õppeaasta
20. lend
Arnold Allilender
Aino Allmann
Erna Jakobson
Karl Käsper
Leonhard Mosin
Aksel Niinelo
Peeter Puidet
Senni Pärtma
Marie (Pürg) Veidenberg – lõpetas kiitusega
Asta Rassa
Ilse Saarmäe
Edgar Sarv
Ants Savi
Jaan Taevas
Loreida Vahtre
Lydia Viitak
Herbert Vister
Koolijuhataja: Karl MEOS

 


1939/40. õppeaasta
19. lend
Uno Lavin
Johannes Kasepuu
Arjete (Sarv) Suuder
Hilja Sarv
Ellen (Savi) Veidenberg
Helmi (Tõnisson) Saamel
Helga (Veidenberg) Viiding
Leopold Viirpalu
Armilde (Visur) Napritson
Koolijuhataja: Karl MEOS

 

 

 


1937/38. õppeaasta
17. lend
Armilde (Visur) Napritson
Koolijuhataja: Karl MEOS

 

 

 

 

 


1935/36. õppeaasta
15. lend
Lilli Ennok
Hermiine (Hanson) Toomberg
Artur Karu
Kalju Napits
Heldur Napritson
Juta Noorberg
Ilse Ojamets
Laine Päri
Hilja Riisenberg
Karl Tadolder
Alfred Tambach
Agnes Teiter
Herta (Viitkar) Säks
Armilda Visor
Amanda (Vister) Siirak
Linda (Vister) Säks
Koolijuhataja: Karl MEOS


1933/34. õppeaasta
13. lend
Herman Henberg
Hilda Jaakson
Lembit Järv
Ilse Marks
Ülo Napits
Hilda (Obenschneider) Ojamets, Vijar
Olga Rull
Ernst Savi
Jaan Tahtov
Lilly Vister
Koolijuhataja: Aadu HAAS


1928/29. õppeaasta
8. lend
Alder Hanson
Ervin Järv
August Mölder
Arvet Sipelgas
Ilse Toome
Haralt Tuul
Bernhard Vister
Koolijuhataja: Aadu HAAS


1927/28. õppeaasta
7. lend
Osvald Anton
Pille Eglon
Eduard Graf
Linda Graf
Jaak Jaakson
Arno Mölder
J. Mölder
Hilda Sults
Ilse Toomberg
Tuul
Leo Tuul
Kati Veri
Ants Vister
Koolijuhataja: Aadu HAAS


1.-6. lennu
(1922-1927),
9.-12. lennu (1930-1933),
14. lennu (1935),
16. lennu (1937),
18. lennu (1939) ja
23. lennu (1944) kohta andmed puuduvad.